SJP

nimfoman

słowo nie występuje w słowniku


komentarze:

# bartek0109 2007-08-21

człowiek lubiący seks i wszystko co z nim związane bardziej niż przeciętny człowiek!erotoman to bardziej gawędziaż ;) omg dlaczego nie ma tego slowa

# argothiel 2008-04-08

Bo "nimfomania" to hiperseksualność u kobiet. U mężczyzn to się nazywa "satyriasis". Nie wiem, jak się nazywa taki mężczyzna - chyba nie satyriana?

# ~gosc 2009-05-03

Osoba uzależniona od seksu.

# ~gosc 2009-06-26

Nie prawda. Osoba uzależniona od seksu, to seksoholik. Ale jednocześnie te dwa zagadnienia się nie wykluczają

# ~gosc 2009-07-01

nimfoman to nic innego jak osoba, ktora ma 'bzika' na punkcie seksu, ale to tez osoba, ktora podniecaja wszelkiego rodzaju zapachy perfum (osoby z ktora sie kocha) dotykanie chiuchow i wszelkiego tego typu zachowania.

# dziademjestem 2009-07-01

Nie ma określenia "nimfoman", bo słowo "nimfomanka" w swoim rdzeniu ma słowo odnoszące się do kobiety i do nikogo innego, natomiast co do osób, które "podniecają wszelkiego rodzaju zapachy perfum..." etc, gościu, to skłonność ta nazywa się fetyszyzmem, a osoba fetyszystą, a nie nimfomanem.

# ~gosc 2009-08-18

Nimfoman to termin używany w stosunku do każdej osoby, która chciałaby mieć więcej seksu niż ma obecnie. W czasie stosunku chce wciaz wiecej i wiecej .

# ~gosc 2013-08-19

Nimfomania to nimfomania i odnosi sie do kobiet, ta sama przypadlosc lecz u mezczyzn nazywana jest satyriasis i nie ma co glowkowac nad tym....predzej mozna rozpaczac nad debilnym tokiem mysleniem polaczkow, gdzie we wszystko probuja wtracic to swoje prostackie skracanie i tworzenie form niedorzecznych, zeby nie powiedziec debilnych, a wszystko spowodowane niskim poziomem wiedzy.