W bazach danych - pojedynczy wpis do bazy

~gosc # 2010-08-31

"najlepsze osiągnięcie w jakiejś"

"w jakiejś" dziedzinie jak już? Trzeba poprawić.

Najwyższy wynik? To rekordem w biegu na 100 m jest niedobiegnięcie do mety ;-) A poważnie: "1. najlepszy wynik lub osiągnięcie w jakiejś dziedzinie; [...] "

mirnal # 2014-07-09

Mecz w Brazylii 8 lipca 2014 - rekord jednej połowy 5:0 oraz 5 goli zdobytych w 18 minut bez utraty żadnej a ponadto najlepsza skuteczność (liczba goli do liczby strzałów na bramkę).

Oczywiście mecz Brazylia - Niemcy 1:7!

~gosc # 2016-01-25

Rekordem nazywany jest także aktualny bilans walk w boksie czy MMA.

~gosc # 2018-10-10

Dotychczas rekord przerwy między pojawieniem się komentarzy, czyli "opóźnionej moderacji*", wynosił 31 godzin. Wczoraj został pobity i obecnie wynosi 42 godziny. Przyznam,
że się zawiodłem, ponieważ liczyłem na 48. Mam nadzieję jednak, że to specjalne dozowanie emocji w stylu Sergieja Bubki.

*głównie w rozwoju

~gosc # 2020-07-05

Aby zaliczyć komuś rekord muszą być świadkowie bicia tego rekordu i zachowane wszelkie procedury. Bez nich nie zaliczą nam rekordu także w nurkowaniu.

A kto bił ten rekord?
Nurek z mamą w 2020 czy żołnierz w 2019?

~gosc # 2020-07-06

Nam zaliczą? My nurkujemy?
Ty może nadrób tę zaległość i zanurkuj. Najlepiej w pewnym włoskim jeziorze.

~gosc # 2020-07-08

I znów sprawa utknęła. Co z tą ekipą i rekordem?
Zabrakło podobnych artykulików na fakt24 - żeby zrobić jakiś szacher macher z cytatami?

Sprawa nie utknęła, lecz zatonęła.

Też tak przypuszczam, numer z kompilacją cytatów nie wyszedł przy wydatnej pomocy moderatora - a zawodnik myślał nad nim około tygodnia.
Spodziewam się, że teraz będzie "cisza" ewentualnie "zagadanie" niewygodnego tematu;-)