SJP
SŁOWNIK SJP

X

admini

dopuszczalne w grach (i)

admin

potocznie: administrator (osoba zarządzająca czymś)


KOMENTARZE

~gosc # 2004-10-17

w jakich porach można spotkać adminów na kurniku?

piarniem_z_lolki # 2004-10-17

w dżinsach :P

~gosc # 2004-10-17

hahaha

pzdr, mash.

panthera_leo # 2005-01-30

Witam!
Wiem z jaką reakcją spotka się mój post, ale chciałem zwrócić uwagę na to jak zachowuje się ludzie odpowiedzialni za ten słownik a szczególnie chomik, koala i jakiś greenjoint czy coś takiego. Ostatnio, kulturalny dotąd Meg również zaczął odpowiadać kąśliwym sposobem, zaś misiu to zupełny pajacyk. I właśnie tacy ludzie są odpowiedzialni za ten chory, pełen idiotyzmów słownik! Słowa II czy też ĆELA nie ma w żadnych ale to w żadnym słowniku! Specjalnie przeglądałem wszystkie dostępne publikacje w mym mieście, zwiedziłem wszelkie księgarnie i biblioteki a mieszkam w dość dużym mieście, o którym pewnie każdy słyszał, bo jest pod Warszawą, jego nazwa to Zwoleń. Mając troszkę wolnego czasu grałem w tę grę na wakacjach, przestałem jednak ze względu na te słowa choć szło mi całkiem w miarę! Jeszcze raz pragnę podkreślić, że to dzięki takim chomikom, greenjointom(na dodatek oszusci - patrzcie na ich ranking) ta gra nigdy nie bedzie miala normalnych zasad. Pozdrawiam ale z czystej kultury, nie pżyjemności. Żegnam!

greenpoint # 2005-01-30

to wygląda jakby ktoś specjalnie siał podpuchę, bo nie uwierzę, że można w normalny sposób zawrzeć tyle bzdur na centymetr kwadratowy tekstu

koalar # 2005-01-30

A mnie wkręcił. Spadaj leo na drzewo!

meg # 2005-01-30

drogi panthero_leo...

Zajrzyj prosze do słownika: "Wielki słownik wyrazow obcych" PWN z roku 2003 gdzie znajdziesz wyraz ĆELA, oraz chocby do slownika w necie:
http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=19471
(mam nadzieję, ze znajdziesz jakis do nich dostep w swoim miescie)

Obie te informacje podawane byly juz wielokrotnie w naszych komentarzach...ale jak widac niezbyt dokladnie je przegladasz...(nawet nie zdazyles zauwazyc, ze "kulturalny dotąd Meg" to raczej "kulturalna dotąd Meg":)

Kto jest odpowiedzialny za słownik też latwo znalezc w informacjach ogolnych, wiec jesli juz cos zarzucasz wymienionym osobom to na pewno nie to, ze slownik zawiera to co zawiera:)

a co do "kąśliwego sposobu odpowiedzi"...to sam się zastanow...jak tu potraktowac powaznie to co piszesz i powstrzymac sie przed kąśliwymi uwagami?:)...nawet "kulturalny dotąd Meg" nie zdzierży :)

homik_mc # 2005-01-30

a Zwoleń każdy przecież zna...

panthera_leo # 2005-01-30

Takiej reakcji oczywiście spodziewałem, naigrywania się ze mnie i mojego pienknego miasta.
Jesteście bandom ignorantów z panem Meg na czele.

koalar # 2005-01-30

Ej, a ty to masz błąd w nicku, bo się pisze "pantera", a nie "panthera", nie ma takiego słowa i "leo" też nie ma, to zanim zrobisz znowu jakiś nick, to ci powiem, co najpierw masz zrobić: czytaj ZDS!
No i grzeczny to byłem, bo jak bym nie był, to bym napisał "rwij ścierwinę", a tego nie zrobiłem, bo jestem grzeczny, choć nie zawsze byłem, ale staram się być, choć w sumie nie wiem dlaczego miałbym być grzeczny.
I w ogóle na tym blogu jest fajnie i jutro napiszę, co mi się jutro przytrafi, bo po to jest przecież dodawanie komentarzy, prawda?
Wpisujcie się!

fanmirnala # 2014-10-05

Gdzie się podziali admini? Już od jakiegoś czasu nikt nie usuwa spamu i bluzgów.