SJP
*
SŁOWNIK SJP

X

Tristan

niedopuszczalne w grach (i)

Tristan

imię męskie

-

Tristan

niedopuszczalne w grach (i)

Tristan

główny bohater legendy "Tristan i Izolda"


KOMENTARZE

tristan_pan # 2005-11-30

I oto jestem!

Przyszedłem tutaj nie po to, aby zagrać w którąś z gier oferowanych na tej stronce, ani nie po to, by podziwiać jej piękną szatę graficzną. Przyszedłem tutaj, aby pośmiać się z tego, jak kujony z jeszcze większymi kujonami ze sobą dyskutują. I rzeczywiście! Chociaż wiem, że powinienem tym, o których tu piszę współczuć, a nie śmiać się z nich, ale jak na mój charakter to na prawdę niemożliwe! Jeden kujon bardziej mądry od drugiego! Większość bije się o zajęcie jak najwyższej pozycji w tej żałosnej paraolimpiadzie. Wszyscy skończyli studia. Wszyscy są profesorami, no i wszyscy są jednakowo żałośni!

Dziękuję

sajerz # 2005-11-30

czekamy na ważkie bisemesy : dwa jeden zero zero ... :DJ

tristan_pan # 2005-11-30

Teraz wszyscy milczą! Kujony jedne, skończone! Nikt nie napisze nawet krótkiego komentarza. Tylko Sajerz się odważył... Z drugiej strony mógł napisać coś bardziej ambitnego.

Wszyscy na tej stronce (np. Ruchliwy Bolec) to umieją tylko poprawiać innych... Bez komentarza!

Szkoda mi was!

sajerz # 2005-11-30

A jaki ja tam znowu odważny, co? Dziergam sobie kontusiki sajowe, ot i chryzostomy w paseczki...

tristan_pan # 2005-11-30

A nie odważny? Jak nie, to nie...

I tak na marginesie chciałbym powiedzieć tobie Sajerz, abyś w końcu przestał się popisywać tymi wyrazami. Zważ na to, że nie jestem takim kujonem z polskiego jak ty i mam prawo kilku słów nie rozumieć. A więc pisz po ludzku profesorku, bo jestem pewien, że nie tylko ja tych twoich wypowiedzi nie rozumiem!

Dzięki!

top_zdupianer # 2005-12-02

Zdob Si Zdub (a nożyce się odezwą)
:-B