SJP
SŁOWNIK SJP

X

go-go

niedopuszczalne w grach (i)

go-go

[czytaj: goł goł] dotyczący żywego tańca i głośnej muzyki, wykonywanych w dyskotekach albo podobnych klubach nocnych; taniec dyskotekowy; także: oferujący erotyczny show (np. klub go-go)


KOMENTARZE:

~gosc # 2015-09-04

http://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/show;8660.htm
Piszesz, aby pisać, bo Ci się nudzi? W porządku, lecz pisz do rzeczy (miast od). Rada na przyszłość: jak będziesz chciał(a) napisać komentarz w podobnym stylu, skorzystaj przedtem z Google, zajmie to sekundkę.

@Admin
Dlaczego, adminie, skasowałeś wpis, który dotyczył tych głupot wyżej? To teraz wolno wprowadzać innych w błąd (potencjalnie), a już nie wolno takiego procederu skorygować lub/i skrytykować? Komentarz, który pozostawiłeś - oprócz tego, że może wprowadzać w błąd - podważa także wiarygodność sjp.pl, toteż zastanów się, czy przypadkiem takim działaniem nie działasz na szkodę tego słownika.
Dodam, że nie ja napisałom komentarz, który poszedł w niebyt. Widziałom go wcześniej i miałom zamiar w dzień dorzucić parę słów, jednakowoż przed snem zajrzałom jeszcze raz do słownika i zdumiało mnie to, co ujrzałom, i w związku z tym piszę teraz.

fanmirnala # 2015-09-04

*To pisałom ja.

fanmirnala # 2015-09-04

Jeszcze raz ja, nie mam pojęcia, jak to się stało, ale podałom wybrakowany link - nie wpisywałom go ręcznie O.o - teraz podaję prawidłowy: sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/show;8660.html

~gosc # 2015-09-04

W wymowie należy zaznaczyć, że akcent pada tylko na pierwszą część słowa, czyli mamy [GOU-gou].

przekorny # 2015-09-05

>> (...) zajrzałom jeszcze raz do słownika i zdumiało mnie to, co ujrzałom (...)
Od paru lat badam to, czym kierują się admini (usuwając bądź zostawiając pewne komentarze) i zawsze kiedy już jestem pewien, że odkryłem "tajemnicę szyfru Marabuta", okazuje się, że za bardzo uwierzyłem w swoje metody i zdolności badawcze. =)
Swoją drogą wystarczyło skierować gościa pod hasło 'show', tam - m.in. - podałem ów link.

przekorny # 2015-09-05

* mam wątpliwości, czy nie powinno być - "Tajemnicę szyfru Marabuta", w końcu to tytuł, tyle że ja nie potraktowałem w tym zdaniu tego jak tytuł

fanmirnala # 2015-09-06

Nie ma co obwijać w bawełnę, niektóre posunięcia administracji są kretyńskie i żadne badania tu nie pomogą.
Do tej pory administracja była głównym kandydatem do "nagrody" -jak ją zwał, tak zwał - lecz dodała kila znaczeń, to ja im odpuszczam :)

fanmirnala # 2015-09-06

poprawka: kilka

~gosc # 2015-09-06

Dlaczego zablokowano haslo "zagadka"?

~gosc # 2015-09-06

To ci dopiero zagadka!