SJP
*
SŁOWNIK SJP

X

sorty

dopuszczalne w grach (i)

sort

potocznie: gatunek, rodzaj, jakość

-

sorty

dopuszczalne w grach (i)

sorta

przestarzale: sort, gatunek, jakość


KOMENTARZE

mirnal # 2016-06-24

Także to zauważyłem. Chyba tak jest od ok. roku. Piszę koment i wpisuję cyfry - nie pojawia się. Dawniej można było cofnąć i ponownie wpisać cyfry. I dawniej chyba była uwaga - błędne hasło. A jeśli nie było, to tak powinno być. Ponadto przez parę minut powinna być możliwość poprawienia tekstu (tak jest na trojmiasto.pl). Dawniej zalogowani nie musieli wpisywać cyfr; niejako była to premia za zalogowanie. Od chyba dwóch lat przepadł ten przywilej. A wracając do tematu - przed wysyłką tekstu zawsze kopiuję go, bo ok. 30% komentarzy przepadłoby podczas pierwszego wpisywania wspaku.

~gosc # 2016-06-24

Pierwszy raz zauważyłem tę przypadłość 31.12.2015 gdy chciałem napisać komentarz pod "zgniły durnal". Pomyślałem wtedy, że to celowe działanie. Ale okazało się, że jednak nie. Szkoda że jest blokada pod hasłem "maf", bo to byłoby dobre miejsce do zgłaszania tego typu usterek.

przekorny # 2016-06-25

czasem nie wchodzą komentarze (ale są i inne, może nawet gorsze, problemy), zwłaszcza jeżeli pisze się z telefonu, polecam szybko pisać (lub wklejać)