SJP
*
SŁOWNIK SJP

X

temu

dopuszczalne w grach (i)

ten

zaimek pełniący w zdaniu różne funkcje

-

temu

dopuszczalne w grach (i)

tem

jednostka podziału administracyjnego w Cesarstwie Bizantyjskim

POWIĄZANE HASŁA:


KOMENTARZE

fanmirnala # 2015-06-19

Dawno temu... "temu" nie jest tu zaimkiem i ma niewiele wspólnego z "ten".

przekorny # 2015-06-20

racja, w tym przypadku należałoby rozważyć dodanie oddzielnego hasła

fanmirnala # 2015-06-20

A jakże, to chciałom powiedzieć!
Nawiasem mówiąc, choć bryluję w obecnych rankingach głównej nagrody ("goryl we mgle", "goryl"), to moim zdaniem - mimo zauważalnych pozytywów* - to operatorzy powinni "był na górze". Ograniczają się tylko do poprawiania literówek,

fanmirnala # 2015-06-20

*być na górze

przekorny # 2015-06-20

Nie fanzol, jesteś jedynie w gronie potencjalnych laureatów (braterska siła - zawsze możemy ciebie* przegłosować =P), i zupełnie na to zasłużyłoś, bo trollujesz na potęgę (jako "anonimowiec"; gwoli prawdy to trollowanie jest dość delikatne, no, ale zawsze).
Na dzień dzisiejszy (tautologizm? =)) prześcignął cię WK (anonimowy; jak on tak może?!? =]), mimo że w ostatnich dniach znikł. Niedługo mogą cię też dogonić admini, i to nie jedynie za to, że niewiele robią w kwestiach haseł (choć to rzeczywiście bardzo przykre, że tak długo tolerują definicje, które wprowadzają w błąd - patrz np. hasło paulicjanie; można po tym sądzić, że niczym się nie różnią od sławetnego Marka176cm/WK), ale za to, że - jednogłośnym zdaniem kapituły - usuwają bezmyślnie komentarze, i nie chodzi tu o komentarze jej członków - pal licho, my nie jesteśmy małostkowi/małostkowe, ale o kasowanie historycznych wpisów WK - traktujemy to jako sabotaż. =)
Tak czy owak nagrody, na ten moment, nikt by nie dostał. Zapewniam, że pod koniec roku tak się rozpędzę, że to ją ją w końcu otrzymam. =P
>> mimo zauważalnych pozytywów
Kapituła szuka jedynie negatywów, o pozytywach nie ma prawa wspominać, hehe.
Mimo to uznajemy za pozytyw m.in. to, że "główny człowiek" - acz zdaniem kapituły bezprawnie skasował konta - po oświadczeniu owej (nie przeczę, że być może zbyt wiele sobie przypisujemy) zareagował bardzo chwalebnie (nam, niestety, się to nie przydało, od razu jak to zauważyłem/zauważyliśmy, doniosłem o tym osobie "wyżej" oraz Jolce, a ono to wykorzystało bardzo niecnie =>; naprawdę bardzo dobrze też oceniamy dopisanie uwagi w związku - tak chwilowym - przerwaniem dostępu do pisania komentarzy: bardzo dobrze, ale czemu nie wtedy, kiedy to naprawdę powinno być konieczne?).
*argus + ja = przekorny

mirnal # 2021-06-11

"5 lat temu" - to pochodzi od "ten"?